Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Od 1. listopadu do konce
ledna už jsme rozeslali všech
10.000 náramků

Hrajte s námi dále
o auto a hodinky
Garmin!

 • 1x

 • 35x

 • Od 1. listopadu do konce
  ledna už jsme rozeslali všech
  10.000 náramků

  Hrajte s námi dále
  o auto a hodinky
  Garmin!

Časté otázky (F.A.Q.)

Pokud nestihnete dosbírat kódy na náramek, stále máte naději na výhru - stále s nimi hrajete o hodinky a auto!!!

Všechny Vaše kódy jdou do slosování o automobil TOYOTA AYGO na konci soutěže.
Losování o hodinky GARMIN probíhá každý týden a zařazujeme do něj vždy kódy vložené od předchozího pondělí do nedělní půlnoci.

Ve svém účtu vidíte v tabulce s nápisem Moje kódy ve slosování 2 řádky: Hodinky GARMIN a Automobil TOYOTA AYGO.

Hodinky GARMIN - zde je uveden Váš počet kódů z aktuálního týdne. Výherce losujeme každý týden ve středu a kódy vložené od předchozího pondělí do nedělní půlnoci po stažení pro losování z tohoto řádku "zmizí". 

Když vložíte každý týden nový kód, budete ve slosování o hodinky každý týden. 

Stav u aktuálního týdne (pondělí až neděle) - kódy jsou aktivní a připravené k losování: 

Stav Garmin - aktuální týden

Stav následující pondělí - kódy jsou stažené pro losování, tím se stav vynuluje a s novým týdnem začíná nová registrace kódů:  

Stav Garmin - staženo pro losování

Automobil TOYOTA AYGO - zde je uveden Váš celkový počet kódů, které jste vložili během trvání celé soutěže (od startu do 31.8.2021), všechny tyto Vaše kódy jdou do slosování o auto, které proběhne 15.9.2021.

To je nám velmi líto. V takovém případě nám prosím pošlete nefunkční fitness náramek zpět na adresu: 

Marketingová společnost S.E.N., Květnového vítězství 1119/29, 149 00 Praha 4 – Chodov 

Nezapomeňte prosím uvést svoji zpáteční adresu (ať víme od koho se nám náramek vrátil) a zřetelně tam napište NEFUNKČNÍ NÁRAMEK. My Vám poté zašleme náramek náhradní a sami si dořešíme reklamaci u výrobce.

Jedná se o na zakázku vyráběný SMART BRACELET M4, jehož funkce si můžete prostudovat zde https://www.soutezhello.cz/vyhry“. Obrázek náramku je ilustrační a zobrazuje provedení náramku, nikoli konkrétní značku. Zde na fotografii se můžete přesvědčit, že zasílaný náramek odpovídá ilustračnímu obrázku - viz foto. 

Náramek v krabičce  Náramek

 • 10 000 fitness náramkůod 1. listopadu do 30. ledna bylo rozebráno všech 10.000 náramků určených těm nejrychlejším soutěžícím.
 • 35 hodinek GARMIN vívoactive 4 – losujeme od ledna 2021, a to každou středu 1 výherce ze všech kódů zaregistrovaných v předchozím týdnu (od pondělí do neděle).
 • 1 automobil TOYOTA AYGO, model x-play ve stříbrné barvě – losujeme po ukončení soutěže ze všech kódů zaregistrovaných od startu soutěže do 31. 8. 2021 včetně.

Výhry si prohlédněte a jejich aktuální počet zjistěte zde.

Od 1. listopadu do 30. ledna bylo rozebráno všech 10.000 náramků určených těm nejrychlejším soutěžícím.

Všechny kódy hrají o auto a z nově zadaných kódů každý týden losujeme výherce skvělých sportovních hodinek GARMIN! Počet zbývajících hodinek Garmin najdete zde.

Přihlášení do účtu se provádí vložením Vašeho e-mailu a hesla (heslo rozlišuje velká a malá písmena, musí být minimálně 6-místné). Přihlášení můžete provést zde.

Nechte si vygenerovat nové heslo zde. Heslo Vám pošleme na uvedený e-mail.

Na vnitřní straně žlutého soutěžního víčka je uveden unikátní šestimístný kód složený z čísel i písmen. Je jedno, zda při registraci kódu zadáváte velká nebo malá písmena.

Pokud kód nemůžete přečíst, doporučujeme vyfotit si kód telefonem a fotku zvětšit. Postup najdete zde...

Pokud je kód nečitelný, anebo ho zadáváte správně, a přesto se Vám to nedaří, prosíme pošlete nám fotografii kódu prostřednictvím mailu: info@soutezhello.cz a společně to vyřešíme.

Ano, korespondenční adresu je možné změnit zde. Udělejte to včas, tj. před získáním nároku na výhru. Fitness náramek zasíláme na adresu platnou v okamžiku kliknutí na tlačítko „Zaslat výhru“, hodinky GARMIN zasíláme na adresu platnou v okamžiku losování.

Změníte-li adresu až následně, je platná až pro odeslání dalších náramků či hodinek.

Proveďte si kontrolu adresy! Pokud chybně zadáte svoji korespondenční adresu (neúplně, překlep v čísle domu či v PSČ, apod.) a zásilka se nám proto vrátí, je nám to opravdu moc líto, ale ztrácíte na výhru nárok a výhra zůstává k dispozici pořadateli.

Nejprve proveďte kontrolu:

 • Zaregistroval/-a jste správný počet kódů? (Pak se Vám zprovozní tlačítko „Zaslat výhru“.)
 • Klikl/-a jste na tlačítko „Zaslat výhru? (Pak jste obdržel/-a potvrzující e-mail, že Vaši výhru připravujeme k odeslání. Podívejte se i do Vašich SPAM.)
 • Obdržel/-a jste potvrzující e-mail a čekáte na výhru? Podle pravidel soutěže Vám výhra dojde do max. 60 dní od kliknutí na tlačítko „Zaslat výhru“, ale snažíme se poslat Váš fitness náramek během 3-4 týdnů. Výhru Vám zasíláme doporučeně – pokud Vás poštovní doručovatel/-ka nezastihne, budete mít ve schránce oznámení o doručování zásilky, kterou si vyzvednete na poště podle pokynů České pošty/Slovenské pošty.
 • Ověřil/-a jste si na počitadle výher, že v době Vašeho kliknutí na tlačítko „Zaslat výhru“, byly ještě fitness náramky k dispozici? Pokud na počitadle výher byla nula, pak už výhru neobdržíte, protože hrajeme pouze do vyčerpání zásob fitness náramků. Vaše zaregistrované kódy jdou ale ještě do slosování o hodinky GARMIN a automobil TOYOTA AYGO, takže ještě máte další šance.

Pokud Vám fitness náramek přesto nedošel, napište nám zprávu prostřednictvím e-mailu: info@soutezhello.cz a společně to vyřešíme.

Fitness náramek odesíláme Českou poštou/Slovenskou poštou jako doporučenou zásilku na adresu soutěžícího uvedenou v jeho účtu nejpozději do 60 dnů po zaslání potvrzovacího e-mailu.

Hodinky GARMIN zasíláme kurýrní službou PPL / DPD nejpozději do 60 dnů po vylosování na adresu uvedenou v účtu výherce.

Automobil TOYOTA AYGO osobně předáme výherci do 60 dnů po vylosování v autosalónu TOYOTA TSUSHO, V Oblouku 800, 252 43 Průhonice.

To je nám opravdu líto. Pokud si výherce nepřevezme zaslanou výhru, ztrácí na výhru nárok a výhra zůstává k dispozici pořadateli. Případně nás kontaktujte prostřednictvím mailu: info@soutezhello.cz a s ohledem na Vaše důvody to společně vyřešíme.

Pro spárování fitness náramku s Vaším chytrým telefonem postupujte přesně podle návodu u náramku: načíst QR kód (ev. také stáhnout čtečtu QR kódů), v internetovém prohlížeči zvolit Google Play Download (pokud máte operační systém Android) nebo iOS Download (pokud máte operační systém iOS), naistalovat aplikaci Fitpro app, otevřít ji, kliknout na Nastavit a na Spojte zařízení a zažijte více funkcí, spárovat.

Do 31.8.2021.

Fotoaparátem na telefonu

 • zapněte fotoaparát na telefonu
 • vyfoťte kód na víčku
 • zobrazte fotografii a po jejím zvětšení by měl být kód čitelný

HELLO_kod_foceni  HELLO_kod_mobil_citelny  

HELLO_kod_mobil_citelny_v2

ProsvíceníM víčka

 • prosviťte víčko baterkou z telefonu nebo jiným zdrojem světla (baterka, lampička...)
 • kód by měl být lépe čitelný

HELLO_kod_prosviceni  HELLO_kod_prosviceny_citelny

 HELLO_kod_prosviceny_citelny_v2

Seznam sirupů a džusů HELLO, se kterými můžete soutěžit najdete zde.

Jednoduše můžete hrát s těmi sirupy a džusy HELLO, které mají žlutá víčka. Pod žlutými víčky je natištěný šestimístný soutěžní kód. Kód obsahuje čísla i písmena a je jedno, zda při registraci kódu zadáváte velká nebo malá písmena.

Pořadatel má právo před zasláním fitness náramku požadovat po soutěžícím fotografii víček s čitelným kódem a doklad o nákupu (účtenku z obchodu) potvrzující nárok na výhru. Čas nákupu na účtence musí předcházet času zadání kódů na soutěžním webu. Pořadatel bude provádět kontrolu zejména v případě podezření na zneužití soutěže.