Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

10.000 Zbývá 9886

35x Příští losování
za 40 dní

 • 1x

 • 35x

 • 10.000 Zbývá 9886

Časté otázky (F.A.Q.)

Fotoaparátem na telefonu

 • zapněte fotoaparát na telefonu
 • vyfoťte kód na víčku
 • zobrazte fotografii a po jejím zvětšení by měl být kód čitelný

HELLO_kod_foceni  HELLO_kod_mobil_citelny  

HELLO_kod_mobil_citelny_v2

ProsvíceníM víčka

 • prosviťte víčko baterkou z telefonu nebo jiným zdrojem světla (baterka, lampička...)
 • kód by měl být lépe čitelný

HELLO_kod_prosviceni  HELLO_kod_prosviceny_citelny

 HELLO_kod_prosviceny_citelny_v2

Do 31.8.2021.

Seznam sirupů a džusů HELLO, se kterými můžete soutěžit najdete zde.

Jednoduše můžete hrát s těmi sirupy a džusy HELLO, které mají žlutá víčka. Pod žlutými víčky je natištěný šestimístný soutěžní kód. Kód obsahuje čísla i písmena a je jedno, zda při registraci kódu zadáváte velká nebo malá písmena.

Nemusíte si schovávat ani účtenku, ani víčka s kódy. K účasti v soutěži stačí zaregistrovat své kódy ze žlutých soutěžních víček na webu.

 • 10 000 fitness náramků – tady nelosujeme, náramky získá automaticky 10.000 nejrychlejších soutěžící za 6 registrovaných kódů z pod víček sirupů nebo 12 kódů z džusů HELLO.
 • 35 hodinek GARMIN vívoactive 4 – losujeme od ledna 2021, a to každou středu 1 výherce ze všech kódů zaregistrovaných v předchozím týdnu (od pondělí do neděle).
 • 1 automobil TOYOTA AYGO, model x-play ve stříbrné barvě – losujeme po ukončení soutěže ze všech kódů zaregistrovaných od startu soutěže do 31. 8. 2021 včetně.

Výhry si prohlédněte a jejich aktuální počet zjistěte zde.

Počet zbývajících výher najdete zde.

Soutěž probíhá online a počet zbývajících výher je tedy aktuální. Pospěšte a kupte včas soutěžní sirupy nebo džusy HELLO, ať Vám ti rychlejší Váš fitness náramek nevyfouknou. 😊

Ano, můžete. Získejte více náramků pro všechny své blízké. Na jeden účet můžete hrát maximálně o 10 fitness náramků, a to do vyčerpání zásob. Aktuální počet náramků můžete sledovat na počitadle výher zde.

Přihlášení do účtu se provádí vložením Vašeho e-mailu a hesla (heslo rozlišuje velká a malá písmena, musí být minimálně 6-místné). Přihlášení můžete provést zde.

Nechte si vygenerovat nové heslo zde. Heslo Vám pošleme na uvedený e-mail.

Na vnitřní straně žlutého soutěžního víčka je uveden unikátní šestimístný kód složený z čísel i písmen. Je jedno, zda při registraci kódu zadáváte velká nebo malá písmena.

Pokud kód nemůžete přečíst, doporučujeme vyfotit si kód telefonem a fotku zvětšit.

Pokud je kód nečitelný, anebo ho zadáváte správně, a přesto se Vám to nedaří, prosíme pošlete nám fotografii kódu prostřednictvím mailu: info@soutezhello.cz a společně to vyřešíme.

Ano, korespondenční adresu je možné změnit zde. Udělejte to včas, tj. před získáním nároku na výhru. Fitness náramek zasíláme na adresu platnou v okamžiku kliknutí na tlačítko „Zaslat výhru“, hodinky GARMIN zasíláme na adresu platnou v okamžiku losování.

Změníte-li adresu až následně, je platná až pro odeslání dalších náramků či hodinek.

Proveďte si kontrolu adresy! Pokud chybně zadáte svoji korespondenční adresu (neúplně, překlep v čísle domu či v PSČ, apod.) a zásilka se nám proto vrátí, je nám to opravdu moc líto, ale ztrácíte na výhru nárok a výhra zůstává k dispozici pořadateli.

Nejprve proveďte kontrolu:

 • Zaregistroval/-a jste správný počet kódů? (Pak se Vám zprovozní tlačítko „Zaslat výhru“.)
 • Klikl/-a jste na tlačítko „Zaslat výhru? (Pak jste obdržel/-a potvrzující e-mail, že Vaši výhru připravujeme k odeslání. Podívejte se i do Vašich SPAM.)
 • Obdržel/-a jste potvrzující e-mail a čekáte na výhru? Podle pravidel soutěže Vám výhra dojde do max. 60 dní od kliknutí na tlačítko „Zaslat výhru“, ale snažíme se poslat Váš fitness náramek během 3 týdnů. Výhru Vám zasíláme doporučeně – pokud Vás poštovní doručovatel/-ka nezastihne, budete mít ve schránce oznámení o doručování zásilky, kterou si vyzvednete na poště podle pokynů České pošty/Slovenské pošty.
 • Ověřil/-a jste si na počitadle výher, že v době Vašeho kliknutí na tlačítko „Zaslat výhru“, byly ještě fitness náramky k dispozici? Pokud na počitadle výher byla nula, pak už výhru neobdržíte, protože hrajeme pouze do vyčerpání zásob fitness náramků. Vaše zaregistrované kódy jdou ale ještě do slosování o hodinky GARMIN a automobil TOYOTA AYGO, takže ještě máte další šance.

Pokud Vám fitness náramek přesto nedošel, napište nám zprávu prostřednictvím e-mailu: info@soutezhello.cz a společně to vyřešíme.

Fitness náramek odesíláme Českou poštou/Slovenskou poštou jako doporučenou zásilku na adresu soutěžícího uvedenou v jeho účtu, a to obvykle do 21 dnů nejpozději do 60 dnů po zaslání potvrzovacího e-mailu.

Hodinky GARMIN zasíláme kurýrní službou PPL / DPD obvykle do 21 dnů nejpozději do 60 dnů po vylosování na adresu uvedenou v účtu výherce.

Automobil TOYOTA AYGO osobně předáme výherci do 60 dnů po vylosování v autosalónu TOYOTA TSUSHO, V Oblouku 800, 252 43 Průhonice.

To je nám opravdu líto. Pokud si výherce nepřevezme zaslanou výhru, ztrácí na výhru nárok a výhra zůstává k dispozici pořadateli. Případně nás kontaktujte prostřednictvím mailu: info@soutezhello.cz a s ohledem na Vaše důvody to společně vyřešíme.