Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Od 1. listopadu do konce
ledna už jsme rozeslali všech
10.000 náramků

Hrajte s námi dále
o auto a hodinky
Garmin!

 • 1x

 • 35x

 • Od 1. listopadu do konce
  ledna už jsme rozeslali všech
  10.000 náramků

  Hrajte s námi dále
  o auto a hodinky
  Garmin!

Pravidla

Úplná pravidla spotřebitelské soutěže

„HELLO – Vyhrávejte srdcem!“

1) Pořadatel

Spotřebitelskou soutěž „HELLO – Vyhrávejte srdcem“ pořádá LINEA NIVNICE, a.s., IČO 49970666, se sídlem U Dvora 190, Nivnice, PSČ 687 51, spisová značka 1243 B, vedená u Krajského soudu v Brně (dále jen "pořadatel"), v termínu od 1. listopadu 2020 do 31. srpna 2021 včetně.

2) Realizátor

Realizátorem spotřebitelské soutěže je Marketingová společnost S.E.N., spol. s r.o., IČO 25099434, se sídlem Květnového vítězství 1119/29, Praha 4, PSČ 14900, spisová značka C 49580 vedená u Městského soudu v Praze (dále jen "realizátor").

3) Soutěžící

Soutěžícím se může stát každá fyzická osoba starší 18 let žijící v České republice nebo Slovenské republice, anebo osoba mladší 18 let se souhlasem svého zákonného zástupce, která si v období od 1. listopadu 2020 do 31. srpna 2021 zakoupí jako konečný spotřebitel v jakékoli prodejně v České republice či na Slovensku Extra hustý sirup HELLO o objemu 0,7 litru nebo džus HELLO o objemu 1 litr se žlutým soutěžním víčkem a na www.soutezhello.cz zaregistruje unikátní soutěžní kód z tohoto víčka. Podmínkou účasti v soutěži je vlastní e-mailová adresa, která slouží jako identifikační znak každého soutěžícího pro přístup do svého účtu v soutěži.

4) Soutěžní kódy

Soutěžní kódy jsou umístěny na vnitřní straně žlutých soutěžních víček sirupů a džusů HELLO (viz odst.11 Výrobky, se kterými můžete soutěžit). 1 výrobek HELLO = 1 soutěžní víčko = 1 kód. Každý kód je unikátní a je možné ho v soutěži uplatnit pouze 1x. Kód je šestimístný, složený z kombinace písmen a čísel a je jedno, zda zadáváte velká či malá písmena. Jedna osoba může v soutěži registrovat libovolné množství kódů v libovolném pořadí při splnění výše uvedených podmínek.

5) Registrace soutěžícího

Soutěžící nejprve provede na soutěžním webu www.soutezhello.cz svoji registraci tak, že do příslušného okénka uvede své jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo a korespondenční adresu pro zaslání výhry na území České republiky nebo Slovenské republiky (ulice, číslo, obec, PSČ). Dále vloží heslo a zaškrtnutím potvrdí souhlas s pravidly soutěže. Soutěžící se může do svého účtu přihlašovat opakovaně (zadáním své e-mailové adresy a hesla) a po celou dobu soutěže průběžně vkládat své soutěžní kódy ze sirupů a džusů HELLO a kontrolovat, kolik kódů již vložil.

6) Registrace soutěžních kódů

Registrace soutěžních kódů probíhá v účtu soutěžícího (po zadání e-mailové adresy a hesla). Soutěžící vloží do příslušného okénka soutěžní kód. Systém provede ověření kódu a soutěžícímu se zobrazí informace:

a) kód byl úspěšně vložen – pokud je kód v pořádku, soutěžící se dostává do losování o hlavní výhru, do týdenního losování o střední výhru a kód se započítá pro rychlostní výhru

b) neplatný kód – kód již mohl být v soutěži registrován a znovu jej nelze použít, zkuste ho pečlivě vložit znovu

V případě dotazů mohou soutěžící napsat zprávu do kontaktního formuláře přímo na www.soutezhello.cz

7) Výhry

Do soutěže jsou vloženy tyto výhry:

1. Hlavní výhra: 1x osobní automobil TOYOTA AYGO s výbavou „x-play“, stříbrný pětidvéřový model roku 2020. Výherce je určen losováním ze všech registrovaných kódů na konci soutěže (viz odst.9 – Losování)

2. Střední výhra: 35x sportovní hodinky GARMIN vívoactive 4 ve stříbrné barvě. Výherce je určen losováním, a to každý týden 1 výherce hodinek z kódů registrovaných v předchozím týdnu (viz odst.9 – Losování)

3. Rychlostní výhra: 10.000x fitness náramek HELLO v černé barvě – Výhra je určena pro 10.000 nejrychlejších soutěžících, kteří v soutěži zaregistrují 6 kódů ze sirupů nebo 12 kódů z džusů, případně jejich kombinace (viz odst.8 – Získání výhry)

Výhry jsou pro Českou republiku a Slovenskou republiku společné.

Záruka na osobní automobil TOYOTA AYGO trvá 2 roky ode dne převzetí výhry výhercem, přičemž výherce se zavazuje dodat kopii registrovaného velkého technického průkazu do 10 pracovních dnů od data předání vozu a nesmí automobil prodat po dobu 6 měsíců. Podmínkou převzetí vozu je souhlas výherce se Všeobecnými podmínkami prodeje automobilů značky Toyota. Daň z výhry za výherce odvede a zaplatí pořadatel soutěže.

Záruka na sportovní hodinky GARMIN trvá do 08/2022.

8) Získání výhry

Soutěžící může získat výhru dvěma způsoby:

a) Soutěžící zaregistruje příslušný počet kódů z Extra hustých sirupů HELLO nebo džusů HELLO, zároveň bude mezi 10 tisíci nejrychlejšími soutěžícími a stiskne tlačítko ZASLAT VÝHRU, pak získává fitness náramek HELLO.

Potřebný počet kódů pro výhru:

6 kódů z Extra hustých sirupů HELLO, anebo 12 kódů z džusů HELLO,  anebo kombinace:

1 kód ze sirupu + 10 kódů z džusů,

2 kódy ze sirupů + 8 kódů z džusů,

3 kódy ze sirupů + 6 kódů z džusů,

4 kódy ze sirupů + 4 kódy z džusů,

5 kódů ze sirupů + 2 kódy z džusů.

Pokud proběhne registrace posledního kódu po vyčerpání zásob fitness náramků, tuto výhru soutěžící již nezískává, ale jeho kódy jdou vždy do slosování. Na www.soutezhello.cz je umístěno počítadlo výher, na kterém je možné sledovat, jak fitness náramky ubývají a kolik jich ještě zbývá. 
Soutěžící může při splnění podmínek soutěže hrát opakovaně, přičemž smí vyhrát maximálně 3 fitness náramky.
Pořadatel má právo před zasláním fitness náramku požadovat po soutěžícím fotografii víček s čitelným kódem a doklad o nákupu (účtenku z obchodu) potvrzující nárok na výhru. Čas nákupu na účtence musí předcházet času zadání kódů na soutěžním webu.
Pořadatel má právo soutěžícího vyloučit ze soutěže při podezření na zneužití soutěže nebo podvod a zablokovat takový soutěžní účet.

b) Soutěžící zaregistruje svůj kód a bude náhodně vylosován, a to buď v týdenním losování o sportovní hodinky GARMIN – losuje se ze všech kódů registrovaných v předchozím týdnu od pondělí do neděle (podrobněji odst. 9.), anebo na závěr soutěže ve velkém losování o osobní automobil TOYOTA AYGO – losuje se ze všech zaregistrovaných kódů během celé soutěže.

9) Losování

Losování výherců sportovních hodinek GARMIN bude probíhat od ledna 2021 vždy 1x týdně, a to každou středu. Losovat se bude celkem 35x, a to vždy 1 výherce týdně ze všech kódů zaregistrovaných v předchozím týdnu od pondělí 00:00:01 hod. do neděle 24:00:00 hod. Výjimkou je první a poslední losování:

- 1. losování: středa 6.1.2021 ze zaregistrovaných kódů od 1.11.2020 do 3.1.2021

- 2.-34. losování: týdně, ve středu ze zaregistrovaných kódů od pondělí do neděle, např.

- 2. losování: středa 13.1.2021 ze zaregistrovaných kódů od 4.1.2021 do 10.1.2021 a v dalších týdnech podobně až do konce soutěže

- 35. losování: středa 1.9.2021 ze zaregistrovaných kódů od 23.8.2021 do 31.8.2021

Losování 1 výherce hlavní ceny proběhne dne 15.9.2021 ze všech zaregistrovaných kódů během trvání soutěže od jejího startu do 31.8.2021 24:00:00 hod.

10) Zasílání výher

Výhry jsou automaticky rozesílány do 60 dní od získání nároku na výhru, tj. od data vylosování u hodinek GARMIN nebo od okamžiku vložení posledního z potřebných kódů a kliknutí na tlačítko „Zaslat výhru“ u fitness náramků (až do vyčerpání zásob), a to na adresu výherce uvedenou v jeho účtu. Rozesílání výher bude probíhat od 6.1.2021. Pokud výherce při registraci uvede chybně adresu nebo si nepřevezme zaslanou výhru, ztrácí na výhru nárok a výhra zůstává k dispozici pořadateli.

Výherce hlavní výhry osobního automobilu TOYOTA AYGO bude o své výhře vyrozuměn emailovou zprávou, případně doporučeným dopisem. Výherce je povinen se ozvat realizátorovi soutěže do 30 dnů od odeslání e-mailové zprávy, příp. doporučeného dopisu, aby bylo možné dohodnout termín a místo předání automobilu. Neozve-li se výherce v uvedené lhůtě, anebo pokud nebude hlavní výhra výhercem v dohodnutém termínu převzata, pak výherce ztrácí nárok na výhru a bude vylosován náhradní výherce.
Hlavní výhra může být předána slavnostně. O předání hlavní výhry může být pořízen audio a/nebo video záznam, který může být dále publikován v médiích bez uvedení příjmení a kontaktu na výherce, a to na základě písemného souhlasu výherce dle § 84 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, o který bude před předáním výhry požádán.
Pořadatel ani realizátor nenesou odpovědnost za vady vzniklé na výhrách v průběhu přepravy, doručování a předávání.

11) Výrobky, se kterými můžete soutěžit

HELLO Ovocný Sirup EXTRA HUSTÝ 0,7 l se žlutým víčkem v příchutích Jablko / Pomeranč / Višeň / Malina / Jahoda / Brusinka / Mango / Multivitamin

HELLO Bylinný Sirup HUSTÝ 0,7 l se žlutým víčkem v příchutích Aloe Vera / Bezový květ, Citron

HELLO džus 1 l se žlutým víčkem v příchutích 100% Jablko / 100% Multivitamin / 100% Pomeranč / Broskev / Brusinka / Hruška / Jahoda / Mango s vlákninou / Meruňka / Multivitamin / Višeň

V maloobchodní síti se mohou během trvání soutěže vyskytovat zároveň i sirupy a džusy HELLO bez žlutého soutěžního víčka, tj. bez soutěžního kódu. S těmito výrobky není možné se soutěže účastnit.

12) Zpracování osobních údajů

Zpracování osobních údajů v rámci soutěže probíhá v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Soutěžící účastí v soutěži, tj. registrací do soutěže, stvrzuje, že se seznámil se zásadami zpracování osobních údajů uvedenými níže a uděluje svůj souhlas se zpracováním vyplněných osobních údajů (jméno, příjmení, adresa, e-mailová adresa, telefon) pro účely realizace soutěže dle těchto pravidel.

uplna-pravidla-souteze-hello - web FINAL - aktualizace 11.12._Stránka_4

13) Uveřejnění pravidel soutěže

Jediná úplná a závazná pravidla jsou k nahlédnutí v sídle pořadatele a uveřejněna na internetové adrese www.soutezhello.cz

14) Vyloučení osob ze soutěže

Z účasti na soutěži jsou vyloučeny osoby v pracovním nebo jiném obdobném poměru k pořadateli nebo realizátorovi soutěže nebo společnosti produkčně a technicky zajišťující soutěž a jejich rodinní příslušníci.

15) Cookies

Pořadatel tímto informuje účastníky, že na soutěžní webové stránce www.soutezhello.cz může užívat tzv. cookies, a to výlučně za účelem zlepšení jejich technického chodu. Správu nebo i zákaz cookies lze provádět nástroji všech běžných webových prohlížečů.

16) Právo pořadatele

Pořadatel si vyhrazuje právo změnit či doplnit pravidla spotřebitelské soutěže, spotřebitelskou soutěž zrušit či přerušit. Pořadatel si dále vyhrazuje právo v průběhu hry změnit počet výher, nahradit výše uvedené výhry výhrami obdobného typu a odpovídající hodnoty, jakož i měnit podmínky předávání výher. Pořadatel má právo rychlostní výhru (fitness náramek) i losované výhry neposlat, a to z jakéhokoli důvodu, příkladem může být pokus o zneužití soutěže a podvodné získání výhry. Konkrétní specifikaci výher určuje zásadně pořadatel, jejich vyobrazení na propagačních materiálech je pouze ilustrativní. Za kvalitu výher ručí jejich dodavatelé, u kterých je reklamace vyřizována prostřednictvím realizátora či pořadatele.

17) Právní nárok

Na výhru není právní nárok. Výsledky spotřebitelské soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Vymáhání výher či účasti v této spotřebitelské soutěži právní cestou či alternativní plnění výher v penězích je vyloučeno.

uplna-pravidla-souteze-hello - web FINAL - aktualizace 11.12._Stránka_6

uplna-pravidla-souteze-hello - web FINAL - aktualizace 11.12._Stránka_7

Úplná pravidla výše